Shop

Попуст

Huda Beauty – пакет (сенки, маскара, туш, моливче за веѓи и долготраен кармин)

1,050 ден 999 ден

Одличен подарок за совршен изглед на секоја дама. Пакет од три HUDA BEAUTY сетови и тоа: 12 најдобри нијанси на сенки, 3 во 1 сет со маскара, туш и моливче за веѓи и долготраен водоотпорен кармин.

Шифра PO001 Категории:, , Тагови:,

Опис на производот

Одличен подарок за совршен изглед на секоја дама. Пакет од три HUDA BEAUTY сетови и тоа: 12 најдобри нијанси на сенки, 3 во 1 сет со маскара, туш и моливче за веѓи и долготраен водоотпорен кармин.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.