Shop

Попуст

HUDA BEAUTY контур

700 ден 330 ден

HUDA BEAUTY контур – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … четки за контур, “highlighter”, маскара и туш, трепки, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, долготраен кармин, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

Шифра 100000000042 Категории:, , , Тагови:, , , ,
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.