Shop

Попуст

HUDA BEAUTY долготраен кармин

460 ден 240 ден

HUDA BEAUTY долготраен кармин – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … “highlighter”, маскара и туш, трепки, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, контур, четки за контур, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

Шифра 100000000040 Категории:, , , Тагови:, , ,
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.