Shop

Попуст

HOT SHAPERS PANTS (хеланки за жени ) + подарок HOT SHAPERS BELT    ( топол ремен )

2,999 ден 899 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057)    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на врата кога ке го добиете производот!

Категорија:

Опис на производот

 

HOT SHAPERS PANTS (хеланки за жени )

                           +

HOT SHAPERS BELT    ( топол ремен )

Hot Shapers Pants(хеланки за жени)

 

Дизајниран со лесни термални ткаенини и висок појас за чувство на престој. Флексибилниот дизајн на  хеланките  ги прави да имате одлични  перформанси и флексибилност, правејте  ги сите вежби кои ви се потребни!

 

Производот нуди лесен начин за губење на вишокот на телесната тежина и идеална тенка фигура

Технологија која му помага на вашето тело да ги излее штетните масти за краток временски период

Рутинскиот ви помага да ги намалите различните делови на телото. Вклучувајќи ги половината, колковите и бедрата нозете листовите задникот и  го одржува вашето тело топло додека ги извршувате вашите секојдневни активности, помага во губењето маснотии и затегнување на стомачните!

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.