Shop

Попуст

Hot Shapers Pants(хеланки за жени)

1,699 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Категорија:

Опис на производот

Дизајниран со лесни термални ткаенини и висок појас за чувство на престој. Флексибилниот дизајн на  хеланките  ги прави да имате одлични  перформанси и флексибилност, правејте  ги сите вежби кои ви се потребни!

 

Производот нуди лесен начин за губење на вишокот на телесната тежина и идеална тенка фигура

 

 

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.