Shop

Попуст

Hot Shapers Belt(топол ремен)

1,199 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Опис на производот

Hot Shapers Belt(топол ремен) е неверојатна фитнес облека дизајнирана со Neotex Smart ткаенини

Технологија која му помага на вашето тело да ги излее штетните масти за краток временски период!

Производот нуди лесен начин за губење на вишокот на телесната тежина и идеална тенка фигура

Рутинскиот ви помага да ги намалите различните делови на телото. Вклучувајќи ги половината, колковите и бедрата, го одржува вашето тело топло додека ги извршувате вашите секојдневни активности, помага во губењето маснотии и затегнување на стомачните!

Се препорачува да се мие по секоја употреба, особено по вежбањето – Рачно перење во ладна вода со мек детергент – Изтиснете и исцедете – Рачно мијте 30 ° C 

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.