Shop

Попуст

Дрон со HD камера – НОВО промо

4,200 ден 1,999 ден

Залиха: 2

Опис на производот

Најдобриот SHOOTING DRONE сега и во Македонија по УЛТРА промо цена!
Уживајте во панорамските видеа, забавувајте се и доловете преубави моменти, пејзажи, природни појави и др.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • WiFi за поврзување со смартфон
 • Команди преку далечинско или апликација
 • 360 степени спортско ротирање
 • Копче за враќање
 • Снимање и сликање преку апликација
 • Литиумска 1800mAh батерија
 • Време на полнење: 90 мин.
 • Време на летање: 30 мин.

СЕТОТ ВКЛУЧУВА:

 • Еден дрон
 • Една батерија
 • Далечинско
 • Заштитни држачи за перките
 • 4 резервни перки
 • Торбичка
 • Упатство
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.