Shop

Попуст

DermaYoung Pro – Решение за брчките на лицето

2,699 ден 999 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Категорија:

Опис на производот

Ви го претставуваме револуционерната машинка за лице,кој со само неколку минути дневно користење ќе направи вашето лице да биде нежно и меко како никогаш досега. Радиофрекфретната технологија што ја користи ги испеглува и спречува појавување на нови брчки ! Клинички докажано дека го подобрува вашиот изглед! Со користење на DermaYoung кожата станува мазна,тонирана и затегната. Ги намалува порите и овозможува на кожата да дише. DermaYoung го подобрува изгледот на вашето лице и ги намалува подочнаците. Идеален е за домашна употреба,по само неколку минутен третман на ден,кој што е безбеден и безболен. DermaYoung е моментално хит во светот на козметиката и има милиони задоволни корисници чиј број секојдневно расте.

DermaYoung емитира до 100 000 микробранови во секунда што создава ефект на масажа. Масажата помага да се подобри циркулацијата и дотокот на свежа крв,кислород и хранливи материи до површината на кожата.
Исто така го ослободува збогатениот кислород кој ја чисти кожата додека го користите. Збогатениот кислород ќе ви помогне да внесете свежина и “нов живот” во кожата на вашето лице, за многу брзо време ќе забележите и значително намалување на порите.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.