Shop

Попуст

CR7(Јуве) дрес и шорцеви за деца или дрес за возрасни

1,600 ден 799 ден

ВРЕМЕНСКА АКЦИЈА СО ЕКСТРА ЦЕНА!

Изненадете ги Вашите најмили … преубав подарок за најмалите фудбалерчиња!

– Комплет опрема (дрес и шорцеви) од најдобрите фудбалери на светот Роналдо во Јувентус, за деца.
– За возрасни по оваа цена го добивате само дресот, односно горниот дел од компетот.

Опис на производот

Ги имаме сите броеви, при нарачка во коментар напишете ја возраста доколку е за деца, бројот за возрасни и секако кој дрес сакате да го нарачате … на Роналдо или Меси.

Доколку нарачате детски комплет и дрес за возрасни, доставате ќе Ви биде бесплатна! Само изберете количина 2 и во коментар напишете која комбинација од големини сакате да ја нарачате! 

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.