Shop

Попуст

Charger 4 – BLUETOOTH ЗВУЧНИК

4,000 ден 1,399 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Моќен звук на кој можете да се поврзете преку Bluetooth од кој било уред

Благодарение на водоотпорниот дизајн, издржливата ткаенина и цврстото куќиште, го прави овој звучник водоотпорен!

Спикерфонот има звучник со бучава и го поништува на ехото, гарантирајќи кристално чисти конекции.

Воведување на JBL Charge 4 – звучник со феноменални перформанси!

Звучник со моќен звук, интересни бои, груб дизајн и батерија со голем капацитет што може да ги надополни вашите мобилни уреди.

    Главни карактеристики:

  • Безжично проследување на Bluetooth Може да се поврзат до 2 таблети или телефони истовремено

  • Батерија со полнење од 7500mAH што ви овозможува да го полните телефонот или таблетот

  • Батеријата ви овозможува до 20 часа музичка репродукција, така што нема забавно прекинување Charge4 е водоотпорен на стандардот IPX7, така што не треба да се грижите дали е забавно покрај базенот или е дождливо

  • Направено е од трајни материјали кои верно ќе ја придружуваат вашата секоја авантура

  • Има 2 пасивни бас-радијатори кои обезбедуваат гласен и јасен JBL звук

  • Звучникот дава 30W звук До 100 компатибилни звучници можат да се поврзат безжично благодарение на технологијата Connect Plus Влезот 3,5мм

AUX ви дозволува да се поврзете со компјутери и други не-Bluetooth уреди

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.