Shop

Попуст

Celluless MD– (Вакумски апарат против целулит)

2,999 ден 1,399 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот29

Опис на производот

  • Драстично ги намалува наталожените маснотии и целулит на задникот, стомакот, рацете, нозете

  • Најиновативен апарат за елиминирање на целулит со систем на вакуум

  • Сигурносен вентил и импулсен вакуум аспиратор за побрзи резултати

  • 3 функции: 1. Вакуум: за масажа и ослободување на масните клетки, 2. Масажни глави со променливи цилиндри: за губење на телесна тежина, 3. Светлина: за губење на масти и подмладување на кожата

  • Апаратот делува за намалување на најчестиот проблемот на жените т.н. „кожа како кора од портокал”, ја подобрува лимфната дренажа, го подобрува производството на колаген и еластин, ја подобрува текстурата на кожата, ги смирува болките во мускулите благодарение на терапевтската масажа, ја зголемува мускулната маса и го подобрува протокот на крв, го зајакнува телото како со физички вежби.

  • Тежина: 960 g

  • Напојување: DC 220V

  • Добивате: 1 апарат Celluless MD, 1 ергономска глава со 2 ролери, 1 ергономски цилиндар-глава за чувствителни области

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.