Shop

Попуст

Bluetooth слушалки – најнов модел

1,550 ден 799 ден

Bluetooth слушалки за околу врат кои што овозможуваат лесно и практично користење без можност да ги изгубите или да треба да ги пакувате и носите во џеб или торбичка. Секогаш се прикачени за алката која што со лесниот и удобен дизајн може да ги носите околу вратот. Специјалниот дизајн овозможува лесно виткање кое што го заштитува производот од кршење.
Извонредна слушалка со квалитетен звук со ултра-ниска потрошувачка на енергија Bluetooth V4.0, создава најдобар стерео звук од 360 степени и одличен бас звук. На нив има вградено микрофон со специјална заштита за чист звук (noise reduction). Исто така слушалките располагаат со ФМ радио и mp3 плеер.

Опис на производот

Главни карактеристики:

  • Фрекфенција 10 Hz – 22 kHz
  • Maximum input power 30 mW
  • Сензитивност 115 dB SPL / V
  • FM, Радио, MP3
  • Микрофон (noise reduction)
  • Лесна удобна, се витка и не се крши

Содржина на пакувањето: Вратна алка со две Bluetooth слушалки, и 1 x приклучок за полнење

Моментално располагаме со црна, бела, плава и розева боја. Во формата за пополнување на податоци при нарачка, во коментар наведете каква боја сакате да бидат Вашите слушалки.

Погледнете и други Bluetooth слушалки: JBL Bluetooth најнов модел, i7 tws,

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.