Shop

Попуст

Безболен епилатор НОВО 2023

1,250 ден 499 ден

Опис на производот

Нова технологија за депилација 2023 год.
Painless Epilator моделот на депилатор број 1 моментално, без болка на многу лесен и едноставен начин ги отстранува влакната од било кој дел на телото и тоа БЕЗ БРИЧЕЊЕ!

– Лесен за користење
 – Едноставно втријте го на кожата со кружни движења за мазна кожа без влакна!

Лесен за одржување – Доволно е да се измие производот со обична вода пред и после употреба и толку.

Без поткожни влакна – Заборавете на поткожните влакна кои редовно се појавуваат при бричење и уживајте во Вашата беспрекорно мазна кожа.

Без црвени точки – Црвените точки по целото тело кои се јавуваат после бричење исто така ќе станат минато.

Ќе заштедите време и пари – Наместо скапите депилации во козметички салони, или редовно менување жилети, заштедете со купување на овој производ.

– Го забавува растот на влакната – Дизајниран да го забави растот на влакната за неколку сесии.

Многу практичен – Поради својата големина, производот е лесно пренослив, и ќе Ви биде придружник на секое патување.

– Може да го користат и мажи и жени

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.