Shop

Попуст

Автомобил со 8 тркала на далечинско

4,000 ден 2,599 ден

ДОСТАВАТА Е БЕСПЛАТНА!

Опис на производот

Новитет во светот на играчките! Преубав автомобил со 8 тркала со далечински управувач. Модел кој ќе направи реални моменти на возење кај дечињата. Тркалата ротираат 360 степени и даваат максимална стабилност на автомобилот. Истиот може да прави различни трикови и акробации со придружба на музички ефекти и мелодии. Во резервоарот може да се стави водичка која ќе  имитира издувни гасови.
Уживанција и за повозрасните! 🙂

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • 8 тркала кои можат да ротираат за 360 степени
  • Со додавање вода во резервоарот може да испушта водена пареа (имитација на издувни гасови)
  • Далечински управувач
  • Разни трикови и акробации
  • Робусна играчка, отпорна на удари, наменета за off road возење
  • Вградени музички мелодии
  • Се полни преку USB кабел
  • Димензии: 35 x 19 x 8cm
  • Возраст: 6

Погледнете го и авиончето со далечински управувач.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.