Shop

Попуст

Авион со далечинско

3,150 ден 1,799 ден

Опис на производот

Одлична иновација во светот на играчките со далечински управувач. Сега по многу пристапна цена ни доаѓа овој модел ZY-320 на авион кој е многу лесен за управување и со гаранција ќе биде најубавото изненадување за секое дете.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • – Изработен од премиум издржлив EPP и ABS, што го прави лесен и издржлив.
 • -Со висок вртежен момент и моќни мотори ќе ви даде одлично искуство.
 • – Обезбеден е USB полнач, што го прави мобилното полнење реалност.
 • -Високо растојание со далечински управувач до 150 метри.
 • – Се применува жироскоп кој го прави авионот стабилно да лета и е пријателски настроен за почетници.
 • -2.4 GHz 2CH авиони, лет во 4 насоки, вклучувајќи искачување, спуштање, вртење лево и десно
 • Големина на авион: 250mm*350*80mm
 • Тежина на авионот: 24 g
 • Димензии на пакувањето: 360*280*80мм
 • Тежина на пакувањето: 342g
 • Батерија: 3.7V150mAh lipo 20c
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.