Shop

Попуст

MP3 BLUETOOTH ПЛЕЕР СО FM МОДУЛАТОР ЗА АВТОМОБИЛ (8-ВО-1)

999 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра МБП0001 Категории:,

Опис на производот

MP3 Bluetooth плеер со FM модулатор за автомобил (8-во-1)

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.