Shop

Попуст

BaByliss Twist (Апарат за правење плетенки)

1,399 ден 799 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Категории:, ,

Опис на производот

Овој вавилонски виткач има два широки отвори, така што жиците од косата можат лесно да се вклопат. Иновативната функција на виткањето ви овозможува да ги извртувате плетенките на начинот на кој сакате, давајќи им дефиниран изглед и стил. Curler Babyliss TW1100SDE му ​​дава на вашата коса мазна и сјајна завршница и ги обликува во прекрасни кадрици, давајќи ви одличен исход во фризурата во комфорот на вашиот дом или каде и да сте.


Карактеристики на производот:
• Создава без напор совршени пресврти во косата
• Брз различен изглед
• Бројни опции за стајлинг
• Лесен за користење
• Ергономски дизајн
• мала тежина
• Батерија

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.