Shop

Попуст

2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса

1,499 ден 999 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра НК0001 Категорија:

Опис на производот

За само 2 минути ќе имате совршена фризура како од фризерски салон.

Вашата коса ќе изгледа одлично со 2 во 1 сетот за исправување и навиткување на коса.

Многу практичен и ефикасен сет за коса.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.