Shop

Попуст

12.000 MAH ПРЕНОСЛИВ HI-SPEED МОЌЕН ПОЛНАЧ

999 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра МП0001 Категории:,

Опис на производот


Карактеристики:

·       Капацитет на батеријата: 12.000 mAh
·       Влезен напон: DC 5V / 1.5A
·       Излезен напон: DC 5V
·       Димензии: 10.79 x 6.98 x 0.762 cm
·       Тежина на производот: 113 gr.
 

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.