Shop

Попуст

УНИВЕРЗАЛНИ 3 ВО 1 ЗУМ ЛЕЌИ ОБЈЕКТИВИ ЗА СИТЕ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ

850 ден 650 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра УЛ0001 Категорија:

Опис на производот

Универзални 3 во 1 ЗУМ Леќи објективи за сите мобилни телефони

 
 
Искусете го Реалниот и Нереалниот свет со 3 во 1 Моќните ЗУМ Леќи објективи,што може да се користат за сте мобилни телефони.
 

 
 
 
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.