Shop

Попуст

УНИВЕРЗАЛЕН 3 ВО 1 СЕТ ЗА АНДРОИД

950 ден 650 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра УС0001 Категорија:

Опис на производот

Универзалниот 3 во 1 CHARGER сет

–  Ултра-тенок тежи само 10 грама

–  100% сосема нов и со висок квалитет

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.