Shop

Попуст

Сет за маникир и педикир – Salon Shaper

1,000 ден 499 ден

НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ НА ЕКСТРА ПОПУСТ ПО САМО 499 ДЕН. ↘↘↘

Опис на производот

Професионален сет за маникир и педикир сега достапен и за Вас! Средете и негувајте ги Вашите нокти без да одите во козметички салони. Направете го тоа дома на многу едноставен и лесен начин со помош на Salon Saper.

Сетот содржи пет додатоци за комплетно средување на ноктите и кожата околу ноктите.
Можете да го носите секаде со Вас и да уживате во правењето нокти било кога и било каде.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.