Shop

Попуст

РОТИРАЧКА МЕТЛА СО ТЕХНОЛОГИЈА ТРОЈНА ЧЕТКА

1,699 ден 999 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра РМ0001 Категорија:

Опис на производот

Ротирачка метла со технологија тројна четка

 

.

Со оваа уникатна метла исчистете го секој хаос со леснотија!

Таа е совршена за чистење на нечистотија и остатоци од оние тешко достапни места, како што се заливни линии или под Вашите објекти.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.