Shop

Попуст

Ракавица за миленици TrueTouch

1,399 ден 599 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Категории:,

Опис на производот

Карактеристики на производ

  • Одлична за тимарење на вашите миленици
  • Го доловува допирот на вашата рака и нуди релаксирачка масажа
  • Над 175 силиконски врвови успешни ги заменуваат металните четки
  • Ги отстранува влакната од горното и долното крзно
  • Го одржува вашиот дом чист
  • Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места
  • Влакната се лепат на ракавицата и потоа лесно се одлепуваат
  • Совршена за кучиња и мачки со долги, кратки или виткани влакна
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.