Shop

Попуст

РАДИО BLUETOOTH ЗА АВТОМОБИЛ

2,000 ден 1,600 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра РБ0001 Категории:,

Опис на производот

Радио Bluetooth за автомобил

Технички карактеристики:

– usb / sd / mp3 / wma / wav плеер

– FM радио

– Поставување на eq (поп / рок / класа)

– 18 радио станици – вкупно локации за дефинирање на ФМ станици

– фреквентен опсег (fm 87. 5mhz-108mhz)

– излезна моќност за звучник (50w х 4)

– дигитален дисплеј

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.