Shop

Попуст

ПРСТЕН ДРЖАЧ ЗА СТАБИЛНО ДРЖЕЊЕ НА ВАШИОТ МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН (RING PREMIUM)

799 ден 399 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ПД0001 Категорија:

Опис на производот

Прстен држач за стабилно држење на мобилен телефон

Компатибилен за сите видови на мобилни телефони.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.