Shop

Попуст

Професионален масажер за врат и рамена

2,999 ден 999 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Болката во вратот и рамената се честа појава кај голем дел од популацијата. Тоа многу често знае да предизвика зголемување на стресот и секојдневниот замор и да ја зголеми напнатоста.

 

Единствениот и најефикасен начин да се ослободите од непријатната болка е со масажа на вратот и рамената.

Професиналниот масажерот за врат и рамена овозможува чувство на целосна и ефикасна рачна масажа. Изработен е по најсовремна технологија, ефикасно ослободува од болка го намалува секојдневниот замор, го подобрува квалитетот на сонот и целото тело функционира подобро.

 

Нуди масажа со 2  големи магнета  кои овозможуваа менување на насоката на движење за длабинска и релаксирачка масажа и во комбинација со топлинска терапија ја прави масажата уште поефикасна, се со цел да ослободи од непријатната болка и да ги опушти мускулите.

 

Може да се употребува во пределот на вратот и рамената, половината и во горниот дел на нозете.

 

 

 

Главни придобивки од Масажерот за врат и рамена се:

  • Ја зголемува флексибилноста
  • Ефикасно ја отстранува болката во вратот и рамената
  • Ја подобрува циркулацијата
  • Го релаксира телото и го ослободува од замор
  • Го подобрува квалитетот на сонот

 

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.