Shop

Попуст

Проточна чешма со дигитален дисплеј (инстант топла вода)

2,600 ден 1,999 ден

Чешма и бојлер во едно! Со овој проивод добивате инстант топла вода во секое време. На диплејот Ви е прикажана температурата на која се загрева топлата вода во моментот. – Заштедете електрична енергија, а секогаш имајте топла вода од Вашата чешма. – Само наместете ја на мијалникот, вклучете ја во струја и топлата вода ќе почне да тече. – Едноставна и практична за употреба – Има елегантен и убав дизајн, одлично ќе се вклопи во секој дом, секоја кујна

Спецификација:

Напон: 120V Фреквенција: 60Hz Моќност: 2500W Водоотпорен: IPX4 Воден притисок: 0,04-0,05Mpa Топла вода за 5 секунди Температура до 60 степени Јачина на греач 3 kw 360 степени ротирачка цевка за вода Дисплеј за температура на водата На овој производ ДОСТАВАТА Е БЕСПЛАТНА!

Шифра PC001 Категорија:
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.