Shop

Попуст

ПРЕНОСЛИВ AIR COOLER

1,999 ден 1,699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ПА0001 Категорија:

Опис на производот

Пренослив Air Cooler

Карактеристики:

  • Идеален е за канцелариски и мали простори
  • Прилагодлив термостат.
  • Различни поставки за ладење.
  • Го лади и прочистува воздухот.
  • Резервоар со лесно полнење.
  • Ултра тивко работење.

Јачина на ладење: 350W

Димензија: 17 х 17 х 17 см.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.