Shop

Попуст

Пренослив мини блендер со USB полнење

1,650 ден 599 ден

Пренослив мини Блендер со USB полнење За само неколку секунди направете го најздравиот и највкусен оброк без оглед на Вашата локација. Овој блендер лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други усб уреди.

Опис на производот

Пренослив мини Блендер со USB полнење
За само неколку секунди направете го најздравиот и највкусен оброк без оглед на Вашата локација.
Овој блендер лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други усб уреди. Сечилата се изработени од не’рѓосувачки челик.
Преносливиот блендер е идеален блендирање на повеќе видови состојки, заштедува време и енергија, едноставен за користење и лесен за чистење.

Спецификации на производот:

– волумен: 380 мл.
– модел на мотор: DC 3.6V
– може да работи на: 10-12V
– вртежи на моторот: no load<22000rpm. load<15000
– капацитет на батерија: 2000mah

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.