Shop

Попуст

Паметен часовник (Smart Watch)

3,000 ден 1,199 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Иновација во областа на „smart“ технологијата. Овој часовник можете да го поврзете со секој мобилен апарат што има Bluetooth.
Во него има можност да се стави сим картичка и мемориска картичка со капацитет од 32МБ.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

* 380mAh литиум батерија

* Капацитет 32M меморија

* Bluetooth 3.0

* Звучници

* Микрофон

* Аудио плеер

* Можност за воспоставување повици

* Заштита/аларм ако се оддалечите од мобилниот телефон, Ве известува да не го заборавите

* Камера, аларм, календар и др. корисни апликации (Facebook, WhatsApp, Browser можете да ги користите доколку воспоставите интернет конекција преку Bluetooth или сим картичка).

* 1,56 “TFT LCD “touch” екран 240 *240 пиксели

* 2.0 mp камера

* CPU: 633MHz

* Фреквенција: GSM 850-1900

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.