Shop

Попуст

Нинтендо со вградени игри – НОВО***

1,800 ден 999 ден

Опис на производот

Ова е најновата верзија на класичната конзола Funstation 3 од старите времиња. Конзолата е направена во согласност со најновиот дизајн и функционалност. Има два модела Avatar црна боја и FunStation сива.
Екстра производ за ТВ, кој заедно со вграден кертриџ има видео игри од групата:

  • логички
  • пазл (puzzle)
  • авантура
  • акција
  • Спорт итн.

Совршен подарок за деца и возрасни. Конзолата е наменета и за оние кои сакаат конкуренција, па токму затоа во пакетот се вклучени две рачки/џоистици за две лица. Голема забава со пријателите и целото семејство… загарантирано.

Конзолата е спремна за играње, едноставно само приклучете ја во телевизор и нека почне забавата! 🙂

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.