Shop

Попуст

МУЛТИМЕДИЈАЛЕН УРЕД – GOOGLE CHROMECAST

1,999 ден 1,699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра МУ0001 Категорија:

Опис на производот

Мултимедијален уред Google Chromecast

Ова искуство е можно со едноставно поврзување на Google Chromecastуредот преку HDMI-портата на Вашиот телевизор.

Google Chromecast работи со iPhone®, iPad®, Android телефони и таблет, Mac® и Windows® лаптоп и Chromebook.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.