Shop

Попуст

МОЌНА УЛТРА-ВАКУМ ПРАВОСМУКАЛКА

1,850 ден 1,450 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра МУВ0001 Категорија:

Опис на производот

Моќната ултра-вакум правосмукалка е најдобар придружник за Вашиот автомобил. Се приклучува директно за запалката со што Ви овозможува неверојатно искуство со едноставен процес за чистење без проблеми.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.