Shop

Попуст

МИНИ BLUETOOTH СЛУШАЛКИ (STEREO HEADSET BLUETOOTH)

899 ден 599 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра МБ0001 Категорија:

Опис на производот

МИНИ Bluetooth СЛУШАЛКИ 

Мини безжичната слушалка поседува својство на отстранување на ехото, сузбивање на шумот и емитува стабилен сигнал.

Овие слушалки ви гарантираат удобно носење и безбедно возење.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.