Shop

Попуст

МИНИ МП3 ПЛЕЕР ЗА УЖИВАЊЕ

799 ден 499 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ММП0001 Категорија:

Опис на производот

Мини Mp 3 плеер 

Полнењето трае 2-3 часа

Користи micro sd мемориска картичка од 2 до 32 GB (не е вклучена во пакетот).

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.