Shop

Попуст

МИНИ-МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

1,999 ден 1,699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ММ0001 Категорија:

Опис на производот

Карактеристики:

 

 • Значително помало зрачење, просечниот мобилен телефон зрачи 2.1w/kg, а BM10 Мини-мобилниот телефон 0,283w/kg што е 1/7 од просечен мобилен телефон
 • Поддржува TF мемориска картичка до 8GB (не спаѓа во понудата)
 • Работи на сите мрежи
 • 0.66” Oled екран
 • MTK6261D процесор
 • Dual-SIM: поддржува две SIM картички
 • Капацитет на батерија: 350mAh, трае долго и има долг век; може да се вади
 • 3.0 Bluetooth синхронизација
 • RAM: 32MB / ROM: 32MB
 • ULTRA HD Чист звук
 • Димензии: 6.80 x 2.80 x 1.30 cm
 • Тежина: 210гр.
 • Нема камера
 • При првото полнење, тргнете ја заштитната фолија од батеријата
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.