Shop

Попуст

Мини камера – привезок за клучеви (НОВО)

3,000 ден 999 ден

Опис на производот

Мини камера –  привезок за клучеви…погодна за сите видови спортски активности, мини-шпиунски моменти 🙂 и сите др. потреби како и секоја друга камера.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Функција на PC камера
 • Детектор за движење
 • AVI видео формат
 • Илуминација 2м HD камера
 • Високо брзо динамично видео со реакција на промена на светлина
 • Video output: 720 x 480 px 30m FPS
 • Вградена литиумска батерија за континуирано снимање од 2 часа, гласовно активирано видео може и подолго.
 • Поддржува USB1.1 и USB2.0.
 • Поддржува мемориска картичка до 8 GB (не е вклучена)

СЕТОТ СОДРЖИ:

 • 1 x Mini DV камера / привезок ( без мемориска картичка )
 • 1 x USB кабел
 • упатство за употреба

Погледнете и други мини камери како на пример бизнис пенкало со мини камера, мини камера со штипка за на облека и сл.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.