Shop

Попуст

Мини камера (НОВО)

2,200 ден 999 ден

Опис на производот

Мини камера – погодна за сите видови спортски активности, мини-шпиунски моменти 🙂 и сите др. потреби како и секоја друга камера.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

– 1080 Full HD резолуција
– Ширина и висина 2,2цм
– Широкоаголна леќа 140 степени
– Детектор за вижење
– Ноќно гледање
– Слот за мемориска картичка
– 360 mAh литиумска батерија
– Можност за приклучување во DVR

СЕТОТ ВКЛУЧУВА:

– 1 мини камера
– 1 USB кабел
– 1 DV кабел
– 1 штипка и држач
– упатство за употреба

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.