Shop

Попуст

Мини камера со штипка (НОВО)

2,450 ден 699 ден

Опис на производот

Мини камера – погодна за сите видови спортски активности, мини-шпиунски моменти 🙂 и сите др. потреби како и секоја друга камера.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Тежина: 97g
 • Димензии: 55cm x 22cm x 18cm
 • Активација на звук
 • Функција на PC камера
 • AVI видео формат
 • Илуминација 2м HD камера
 • Високо брзо динамично видео со реакција на промена на светлина
 • Video output: 720 x 480 px 30m FPS
 • Вградена литиумска батерија за континуирано снимање од 2 часа, гласовно активирано видео може и подолго.
 • Поддржува USB1.1 и USB2.0.
 • Поддржува мемориска картичка до 8 GB (не е вклучена)

СЕТОТ СОДРЖИ:

 • 1 x Mini DV камера ( без мемориска картичка )
 • 1 x USB кабел
 • 1 x клип
 • 2 x држачи
 • упатство за употреба

Погледнете и други мини камери како на пример мини камера привезок/далинско за автомобил или бизнис пенкало со мини камера

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.