Shop

Попуст

Магнетен полнач за кола

3,599 ден 1,199 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Магнетен полнач за кола има безжично брзо полнење овозможува побрзо полнење
отколку повеќето безжични полначи за во автомобил, кои се монтираат на пазарот

Монтирањето на отворот за воздух е многу полесно да го достигнете телефонот во автомобил и предизвикува помалку одвраќање за време на возењето. Не се потребни алатки!

Кога телефонот го ставите близу 3 см до инфрацрвената област за авто-сензори на држачот на телефонскиот автомобил, ширината на држачот може флексибилно да се прилагоди за автоматско задржување телефони со големина од 4.0 “-6.0”.

Работи со сите паметни телефони, без оглед на големината или формата


 
 
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.