Shop

Попуст

КОЗМЕТИЧКА КУТИЈА ЗА ШМИНКИ

1,599 ден 999 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра КК0001 Категорија:

Опис на производот

Козметичка кутија за шминки

Овој организатор за шминки е совршен подарок за сите девојки и жени!

Исто така може да ја ставите во Вашата бања, дневна соба и друго.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.