Shop

Попуст

ЗАЈАКНУВАЧ ЗА ЗДРАВИ И ЦВРСТИ РАЦЕ

850 ден 550 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ЗЗ0001 Категории:,

Опис на производот

Зајакнувач за здрави и цврсти раце

Мал, исклучителен, лесен и пренослив кој можете да го носите со себе за да вежбате во секое време.

Изработен е од високо квалитетен материјал за долготрајна употреба.

Идеален е за спортисти, музичари, планинари, голфери, тенисери и е корисен за многу други спортови.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.