Shop

Попуст

Електрична тава за палачинки – SOKANY

2,200 ден 899 ден

Опис на производот

🔥Eлектрична тава за палачинки – SOKANY

– Направете палачинки за неколку секунди
– Правењето палачинки никогаш не било полесно
– Заборавете на лепењето и макотрпното миење
– Одличен префинет изглед за секоја кујна

КАРАКТЕРИСТИКИ:
– 20цм дијаметар на кружната површина за палачинки
– 21цм должина на рачката
– 3,5цм ширина на рачката
– Моќност: 900W
НАЧИН НА КОРИСТЕЊЕ:
– Наједоставно само вклучете ја во струја и уживајте во спремањето на овој вкусен десерт
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.