Shop

Попуст

Електричен стимулатор за нозе раце и стомак!

2,499 ден 899 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Опис на производот

Нов и модерен електричен уред за цврсти и обликувани стомачни мускули, бицепс, трипцес, квадрицепс, листови и др.

– Немате време за активни вежби?
– Немате време за теретана?
– Сакате да изгледате атрактивно? 

Ние Ви нудиме одлично решение со само 20-30 мин. дневно користење на овој уред!

Со помалку од половина час (два пати дневно) дефинирајте ги Вашите “6 pack” стомачни мускули, мускулите на рацете и нозете. Намалете неколку килограми, затегнете го целиот предел на телото и изгледајте крајно атрактивно и заводливо во текот на целата година, особено летниот период. Многу познати модни фигури, спортисти, актери … го користат овој производ. Фудбалерот Кристијано Роналдо јавно го промовираше производот и истиот забележа преголем број позитивни критики.

ЕМС (електрична мускулна стимулација ) преку тековната стимулација, директно испраќа сигнал до мускулите, за да се промовира движењето на мускулите.

Придобивки од продуктот:

  • Овој мускулен тонер може да ви помогне да ги тонизирате, затегнете и зајакнете вашите стомачни мускули, мускулите на рацете и нозете и да добиете совршена фигура.
    Со редовна употреба на овој производ за 6-8 недели (околу 25 минути, 2 пати на ден, 10мин. ниско ниво, 10мин. средно ниво, 5мин. високо ниво) ќе бидат видливи првите резултати.
  • Шест различни програми со 4 нивоа на интензитет, кои се задолжителни за да помогнат во согорувањето на маснотиите и зацврстување на мускулите.
  • Тоа е еднакво на 2000м трчање, и 60 минути на вежбање.
  • Можете да го користите овој стимулатор во секое време, насекаде. Тој е супер лесен и ултра тенок.
  • Алуминиумски гел со висок квалитет, спроводливоста ја подобрува за 30%.
  • ON / INC: притиснете еднаш за да го вклучите, притиснете повторно да го зголемите интензитетот (4 нивоа на интензитет)
  • Притиснете повеќе пати, и ќе продолжите да го зголемувате интензитетот (ако го вклучите механизмот, но не го зголемите интензитетот, тој автоматски ќе се исклучи по 30 секунди).
  • OFF / DEC: кога интензитетот не е најмал, притиснете го намалувањето на интензитетот, тогаш интензитетот е најмал, притиснете го и ќе се исклучи.

Спецификација:

Големина:18 * 16,8 см за стомачниот дел
Две 18см ленти за раце или нозе
Главно материјално тело: ПЕТ смола гел
Пад: полиакриламид
ЕМС уреди: 3 ААА батерии (не се вклучени)
Влезен извор на енергија: 100-240V, 50 / 60Hz
Излез: DC5V 1000mA

Забелешка:
Не се препорачува употреба на лица со срцеви заболувања и проблеми со дишење, висок крвен притисок, трудници, лица кои имаат вградено пејсмејкер или други електронски и медицински помагала на срцето итн. Не е пепорачливо да се користи додека спиете.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.