Shop

Попуст

ЕЛАСТИЧНИ ЧОРАПИ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ЦИРКУЛАЦИЈА

850 ден 550 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ЕЧ0001 Категорија:

Опис на производот

Удобна пета и пети со мека врвка за дополнителна удобност | Удобно мувла на природните контури на нозете без да се напушти некој од оние грди, иритирачки и нервозни протезирачки прстени | Овие чорапи дозволуваат циркулација за дијабетичарите и повредените од повреди со не-обврзувачки мек врв и не-иритирачки мазни пети
МЕНС Женско лето носат формални / повредени чорапи чорапи
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.