Shop

Попуст

ЕКСТРА NEOTEX ХЕЛАНКИ

999 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра НХ0001 Категории:,

Опис на производот

ЕКСТРА NEOTEX хеланки

Состојба: Бренд и висок квалитет; Материјал: Материјал: 15% Полиестер + 15% Најлон + 70% Неопрен
Специјалниот материјал неотекс ја зголемува температурата на телото и ја апсорбира потта, така што секогаш сте сува на истекот
Удобна, лесна, еластична ткаенина и се движи со вашето тело при вршење на некоја активност
Совршен за одење, трчање, џогирање, сауна или јога и така натаму; Промовира губење на тежината со зачувување на топлината на телото и стимулирање на загубата на вода за време на вежбањето
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.