Shop

Попуст

ВОЗДУШЕН КРЕВЕТ ЗА ВО АВТОМОБИЛ

2,799 ден 1,699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ВКА0001 Категорија:

Опис на производот

Воздушен кревет за во автомобил

Карактеристики:

-Овој производ не може да се користи во водата.

-Да не се допира со остри предмети или цигари.

-Воздухот во перницата може да трае околу 10 часа.

-Можете повторно да го напумпате после 10 часа за удобна употреба.

  • Материјал на душек: поливинил хлорид (ПВЦ)

– Димензии: 135 x 80 x 35 см

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.