Shop

Попуст

ВОДООТПОРЕН CHARGE 3 WIRELESS ЗВУЧНИК

3,499 ден 1,299 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Моќен звук на кој можете да се поврзете преку Bluetooth од кој било уред.

Благодарение на водоотпорниот дизајн, издржливата ткаенина и цврстото куќиште, го прави овој звучник водоотпорен.

Спикерфонот има звучник со бучава и го поништува на ехото, гарантирајќи кристално чисти конекции.

Спецификација:

–        Компатибилен за сите видови  телефони

–        Тип на порта: USB

–        Број на звучници: 2

–        Тип на звучник: Bluetooth звучници

–        Тежина на производ: 890g

–        Технологија на поврзување: безжично

–        Форма: Цилиндер

–        Номинален излез: 10 – 20 Watt

–        Тип на порта: USB

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.