Shop

Попуст

ВАКУМ ПРАВОСМУКАЛКА ЗА АВТОМОБИЛ (VACUUM CLEANER)

950 ден 650 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ВП0001 Категории:,

Опис на производот

Вакум Правосмукалка за автомобил

Водечки производител и снабдувач на правосмукалки за автомобили.

Карактеристики:

Атрактивен изглед

Долг живот

Опис на производот:

–        Трајно ABS пластично куќиште.

–        Мала тежина.

–        Компактен и пренослив.

–        12V напојување за во кола

–        Долгиот кабел за напојување овозможува целосен пристап до целата внатрешност на Вашиот автомобил.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.